Bioklimatik Sistemler

SERVİSLERİMİZ

Bioklimatik Plus, Bioklimatik Sky , Bioklimatik Exen

Bioklimatik Sistem

BİOKLİMATİK SİSTEMLER

Bioklimatik sistemler, Alüminyum panel ve alüminyum taşıyıcılardan oluşan uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilir. Bioklimatik sistemler sağlam yapısı ile ön plana çıkan, açık alanlarınızı 4 Mevsim kullanmanızı sağlar. Bioklimatik sistem kompakt aydınlatma sistemleri içeren, ergonomik, fonksiyonel ve ileri teknolojiye sahip sistemlerdir.

Bioklimatik Plus

BIOKLIMATIK PLUS

Bioklimatik Plus Sistem eksenel çalışma ve geri toplanma hareketini ayrı ayrı yapabilme özelliğine sahiptir. Paneller ilk hareketini “0” ila “105” derece açılar arasında eksenel olarak yapar.

Bu sayede güneşin her açısında gölgelendirme hizmeti sunar. İkinci hareketinde geriye toplanarak 3/2 oranında açık alan elde etmenizi sağlar. Özel tasarım alüminyum paneller sayesinde, “0” ile “15” derece panel açılarında asla yağmur geçirmez.

Bu sayede yağmurlu havalarda bile mekanı havalandırma imkanı sunar. Bioklimatik Plus Sistem farklı ürün ve materyaller ile etrafı kapatılabilir.

İleri Açılım : 10mt
En : 6 mt Tek ünite
Maksimum alan : 36 m2

Bioklimatik Sky

BİOKLİMATİK sKY

Alüminyum Paneller geriye doğru hareket ettikçe, Bioklimatik Sky sistemin en önemli parçası olan makaslar panel açılarını değiştirir. Paneller geriye toplandığında alanın 3/2 si açılmış olur. Tek motorla çalışan Bioklimatik Sky sistemimizin çevresi farklı ürün ve materyaller ile kapatılabilir.

İleri Açılım : 9mt

En : 4 mt

Tek ünite Maksimum alan : 32 m2

Bioklimatik Plus

BIOKLIMATIK EXEN

Alüminyum Paneller “0” ila “105” derece açılar arasında eksenel olarak çalışır. Bu sayede Bioklimatik Exen güneşin her açısında gölgelendirme hizmeti sunar. Özel tasarım alüminyum paneller sayesinde, “0” ile “15” derece panel açılarında asla yağmur geçirmez. Bu sayede yağmurlu havalarda bile mekanı havalandırma imkanı sunar. Bioklimatik Exen farklı ürün ve materyaller ile etrafı kapatılabilir.

İleri Açılım : 10mt

En : 6 mt

Tek ünite Maksimum alan : 36 m2