Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri motorlu dikey hareket edebilen cam sistemleridir. Giyotin Cam Sistemleri 2 veya 3 kanattan oluşan sistemin kanatları dikey aksta hareket eder. Giyotin Cam Sistemleri zeminde bir panel sabit kalır ve parapet oluşturur. Uzaktan kumanda yardımı ile kanat açıklığı pozisyonu istenilen oranda kullanılabilirsiniz. Bu ürünümüz, hem konforlu bir havalandırma, hem de panaromik bir görüntü sunar. Sistemde 4+12+4 temperli ısıcam kullanılır.

Sürme Cam Sistemleri

Sürme Cam Sistemleri

Sürme Cam Si̇stemleri 4’lü ray üstünde Yatay doğrultuda kayarak hareket eden kanatlardan oluşmaktadır.
Sürme Cam Si̇stemleri ev ve işyerlerinizdeki geniş pencere yüzeylerini, teras, balkon ve bahçenize açılan kapılarınızı; dış ortam ile birleştirerek pratik bir biçimde kapatmanızı sağlar.
Sistemde 4+12+4 Temperli ısıcam kullanılır.

En : 11 mt
Yükseklik : 2.8 mt
Maximum kanat sayısı : 8

Kış Bahçeleri

Kış Bahçeleri

Kış Bahçeleri Teras, bahçe, gibi üstü açık alanları değerlendirmek için tercih edebileceğiniz bu ürünümüz, özel tasarım alüminyum profiller ve sabit çatı camlarından oluşan sistemlerdir. Kış Bahçeleri üst kapamalarda 4+4 Lamine + 12 Argon Gazlı Isıcam + 6mm temperli Cam kullanılır. Sistem taşıyıcısı alüminyumdan yapılır. Sınırsız renk alternatifine sahip bu ürünümüzün etrafı. Kış Bahçeleri farklı ürün ve materyaller kapatılarak iç mekana dahil edilebilir

Hebeschibe Sürme Sistem

Hebeschiebe Sürgü Cam Sistemi, istenilen her renkte %100 ısı yalıtımlı alüminyum doğramaları ile farklı niteliklerde 30mm’e kadar ısı cam kullanılabilme özelliği sayesinde en sert hava şartlarına karşı koruma sağlayan sürgü cam sistemidir. Hebeschiebe Sürgü Cam Sistemi, ev ve iş yerlerinizde geniş pencere yüzeylerini, teras, balkon ve bahçelerinize açılan kapılarınızı, manzaranızı bölmeden dış ortam ile birleştirerek mümkün olan en geniş cam yüzeyini kullanma olanağını saylayarak şık ve pratik bir şekilde kapatmanızı sağlar.

En : 6 mt
Yükseklik : 3.5 mt
Maximum kanat sayısı : 2+2

Katlanır Cam Sistemleri

Katlanır Cam Sistemleri

Akordiyon Cam Sistemi, istenilen her renkte %100 ısı yalıtımlı alüminyum doğramaları ile farklı niteliklerde 29mm’e kadar ısı cam kullanılabilme özelliği sayesinde en sert hava şartlarına karşı koruma sağlayan ısı yalıtımlı katlanır cam sistemidir. Akordiyon Cam sistemi katlandığında %95 e kadar açık alan oluşturur. Katlanır Cam Sistemleri ile oluşan bu açık alan eşiksiz veya eşikli olarak tercih edilebilir

En : 6 mt
Yükseklik : 2.6 mt
Maximum kanat sayısı : 9

Rüzgar Kesici

Rüzgar Kesici

Alüminyum profil ve 4+4 Lamine Cam’dan oluşan Rüzgar Kesici ürünümüz ile güvenliğinizi sağlarken, bakım gerektirmeyen gazlı yay sistemi sayesinde, Camınızı tek dokunuşla 110 cm’den 190 cm e yükselterek mükemmel bir rüzgar kalkanına sahip olabilirsiniz. Rüzgar Kesici ürünümüzün önüne dekoratif çiçeklik uygulaması yaparak mekanlarınıza estetik bir görüntü kazandırabilirsiniz.

En : 80 cm – 175 cm
Kapalı Yükseklik : 110 cm
Açık Yükseklik : 190 cm