Tente Sistemleri

Kasetli Tente

Kasetli Tente

Kasetli tente özel alüminyum kasası akrilik kumaşı ve motor sistemiyle en kullanışlı tente modellerimizdendir. Tamamen kutu içinde açılıp kapanabilen motorlu kumandalı ürünümüzdür. Rüzgar sensörü, güneş sensörü ve yağmur sensörü ile bütün olumsuz hava koşullarına karşı adapte olmaktadır. Üzerine firmanızın logosunu uygulattırarak markanızın tanıtımını oldukça şık bir şekilde yapabilirsiniz.

İleri Açılım : 3.5 mt
En : 7 mt

Zip Perde Sistemi

Zip Perde Sistemi

Zip perdeler; kullanımı kolay, şık ve ergonomik tasarımlarıyla son yıllarda oldukça tercih edilen perde modellerinden biridir. Zip perde, fermuarlı perde olarak da bilinen, kendine özgü mekanik parçaları bulunan ve bulunduğu ortama sofistike bir ışıklık deneyimi sunarken ,ortam gizliliğinizi de en estetik biçimde sağlayan ürünümüzdür. Kurulumu çok kolay olan zip perdelerin son teknoloji ipliklerden dokunmuş çeşitli renk-ton alternatifleri ile birlikte saydam ve opak gibi opsiyonları bulunmaktadır.

En : 5 mt
Yükseklik : 4.5mt

Wintent Sistemleri

Wintent Sistemleri

WintTent 0-180°’açılar arasında hareket kabiliyetine sahiptir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen ve istenen her aralıkta kullanılabilen, bu sayede ihtiyaca göre gölgelendirme sağlayabilen bir ürünümüzdür. Zarif ve şık tasarımı ile işlevselliğinin yanında mekanlara modern bir görüntü de katmaktadır. Modern kasa dizaynı sayesinde tente kapalı konumdayken de az yer kaplar ve estetik bir görünüş sergilemektedir.

İleri Açılım : 5 mt
En : 3 mt

Tavan Zip Perde

Tavan Zip Perde

Kış bahçesinin olmaz ise olmazı olan tavan Zip perdesi; Cam çatının üst veya alt kısmına monte edilen ve yatay çalışan bir ürünümüzdür. Cam tavan kullanıcılarına, güneşten korunmak için tasarlanmış motorlu ve uzaktan kumandalı tamamlayıcı bir üründür SERGE FERRARI marka kumaş kullanılan Tavan Zip Perde modellerimizden dilediğiniz rengi ve deseni seçip yazlığınıza, kış bahçenize veya evinize uygulayabilirsiniz.

İleri Açılım : 6 mt
En : 5.5 mt